Trimes Mühendislik San. ve Tic. Ltd.Şti.

Trimes Mühendislik, 2015 yılında Ankara Ostim’de kurulmuştur. 2021 yılından itibaren Ankara Kahramankazan’da 1.500 metrekare kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Devamı...

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

KABİLİYETLERİMİZ

ÜRETİM

AS9100 ve AS9110 güvencesi ile müşterilerimize en iyi üretim kalitesini sunmaktayız.

TASARIM

Trimes Mühendislik olarak, üretim taleplerini;  kullanım,  dayanım,  yapılabilirlik ve performans kriterleri doğrultusunda uygun gelişmiş modelleme yazılımları ile tasarlamaktayız.

KALİTE KONTROL

Tüm kalite kontrol süreçler AS9100 doğrultusunda yürütülmekte ve kontrol için kullanılan CMM cihazı ve ekipmanların doğrulamaları tabi olunan standartlara uygun olarak takip edilmektedir.

TEST

Trimes Mühendislik olarak, her ürün için tarafımızdan tasarlanan ve üretilen test ekipmanları ile basınç, sızdırmazlık, ömür ve strok testlerini yapmaktayız.

MONTAJ

Üretimi ve kontrolleri tamamlanmış olan alt parçaların tasarım aşamasında belirlenen standartlara uygun ve tesis içerisinde ayrılmış bir alanda yapmaktayız.

SATIŞ ve SATIŞ SONRASI İŞLEMLER 

AS 9120 Standart gerekliliklerini sağlayarak havacılık, uzay ve mühendislik sektörlerinde kullanılan mal ve hizmetlerin üretim ve tedarik sürecinde kalite kontrolünü sağlamaktayız. 

KURUMSAL

VİZYONUMUZ

Küresel ölçekte müşterilerin tercih ettiği bir çözüm ortağı olup, ürünün tasarım aşamasından montaj aşamasına kadar geniş bir yelpaze aralığında tercih edilen firmalardan biri olmak.

MİSYONUMUZ

Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin talep ve beklentilerine en uygun çözümleri bulup, yapılan ürün ve hizmetleri teknolojik gelişmeleri takip ederek kuruluşumuzun benimsendiği Kalite Yönetim sistemiyle sürekli iyileştirilip, zamanında, en kaliteli ve doğru şekilde sunmak. 

TEKLİF FORMU

Teklif İste